Televizorių remontas

Privatumo politika, BDAR

Bendrosios nuostatos:

1. "Technikos remonto centras" UAB tvarko asmens duomenis šiais tikslais:

1.1. Individualios paskyros sudarymui, finansinių dokumentų išrašymui, problemų, susijusių su paslaugų tiekimu, sprendimui tvarkomi: vardas, pavardė, asmens kodas, kontaktiniai duomenys (telefono nr., el. pašto adresas).

1.2. Kompiuterinės įrangos remonto tikslu, tvarkomi: duomenys apie įrenginio savininką, vardas, pavardė, el.pašto adresas, tel. numeris.

1.3. Kitų sutartinių įsipareigojimų vykdymui (elektroninėje parduotuvėje užsakytų prekių pristatymui) tvarkomi duomenys, kurie yra perduodami tretiesiems asmenims (pvz: siuntų pristatymo tarnyboms): gyvenamosios vietos adresas, kontaktiniai duomenys, vardas, pavardė, tel. numeris.

1.4. Tiesioginės rinkodaros, tvarkomi asmens duomenys: el.pašto adresas, tel. numeris, vardas, pavardė.

Slapukai ir automatiškai įrašoma informacija:

Kliento apsilankymo svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija yra automatiškai įrašoma (apsilankymų skaičius, žiūrėtos prekės, paieškos žodžiai, aplankyti puslapiai ir pan.) ir tai nepriklauso nuo registracijos. Šie duomenys naudojami stebėti svetainės lankomumui ir prieinamumui, taip pat turiniui bei funkcionalumui gerinti. Šie kliento duomenys nėra naudojami jokiems kitiems tikslams ir nėra perduodami tretiems asmenims.

Informacija pildoma.


Atnaujinta 2019 m. Vasario 5 d.

Susisiekite el. paštu
Svarbu:

Į užduotus klausimus, darbo dienomis,
vidutiniškai atsakome per 24 valandas.

Siekiant kuo tiksliau atsakyti į užduotą
klausimą, rekomenduojama pateikti kuo
tikslesnį problemos aprašymą, nurodyti
televizoriaus gamintoją, modelį, aiškiai pateikti
kitą aktualią informaciją.